Reflexní terapie plosky nohy je šetrná, účinná a dlouhou tradicí ověřená metoda pocházející z Vietnamu, Číny, Indie. Pomocí této metody je možné účinně léčit některé nemoci a také preventivně působit proti jejich propuknutí. Reflexologie je založena na tom, že všechna zakončení lidského těla obsahují nervová zakončení všech orgánů a částí lidského těla. Tudíž že na končetinách (ruce i nohy), ale například i na uchu jsou umístěny reflexní plošky, kde se nacházejí nervová zakončení jednotlivých tělesných orgánů. Pomocí těchto plošek je možné ovlivňovat funkci vnitřních orgánů a jejich prostředí.

plus 128Výhody

Účinek reflexologie bývá okamžitý, což má obrovský význam při bolestech, akutních problémech a při první pomoci. Je vždy dostupná, léčivá, nenáročná a většinou i příjemná.
Řeší se zde i všechny vnitřní systémy: trávicí soustava, vylučovací soustava, lymfatický systém, hormonální orgány, pohlavní orgány, dýchací systém, oběhový systém, imunitní systém, smyslové orgány. Informuje také o reflexní diagnostice (dřevo, voda, kov, země, oheň), vzájemných souvislostech k orgánům nebo pohybovému aparátu, návaznostech a zejména doporučeních ke zlepšení činnosti jednotlivých orgánů či systémů. Reflexní terapie zvyšuje imunitu, pomáhá tělu, aby se samo léčilo a přivádí do jednotlivých orgánů harmonii.

 

user 128Pro koho

Reflexní terapie je obvykle bezpečná pro všechny věkové skupiny. Masírovat můžete malé děti, stejně jako staré lidi. V těhotenství se nepracuje se zakončeními, které vedou k pohlavním orgánům, celkově ale působí velmi příznivě na matku i plod.

 

user den 128Nehodí se při

Reflexní terapie by se neměla provádět po transplantaci orgánů, protože stimuluje imunitní systém. Dále pak při vyrážce a poruše kožní integrity na ploskách nohou, mykózách kůže a nehtů, při neurologických onemocněních, hemofilii, spasmofilii, nádorových onemocněních, sklerotizace žil dolních končetin.

 

zarovka128Co potřebujete

Procedura nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu ani omezení.

 

body128Průběh

Reflexní terapie využívá tlak a masáž reflexních zón a ploch převážně na chodidlech nohou, kde je zobrazena přesná mapa celého našeho těla, které je možno použít k uvolnění a harmonizaci našeho organismu. Reflexní plošky jsou tvarově velmi podobné příslušnému orgánu a představují rozměry až několik čtverečních centimetrů a dají se celkem velmi lehce určit.

 

odpocinekPo proceduře:

Doporučuji mírný, klidový režim. Pokud klient nemá zdravotní problémy, reflexní terapii doporučuji provádět alespoň jedenkrát měsíčně, při zdravotních problémech se i několikrát týdně.

 

time128Délka ošetření

Celá procedura trvá něco okolo 20-90 minut.

 

priceCeník

 REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHY  
 30 minut  399,- Kč
 60 minut  749,- Kč
   

  

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search