Jde o metodu, která využívá teplo rozehřátého parafínu s možností dalších příměsí, které umocňují účinky. Postupně prohřívané tělo, či jeho části lépe vstřebává účinné látky, které jsou formou příměsí obsaženy v tuhém parafínu, který zde nefunguje jen jako prohřívač, ale také jako nosič účinných látek. Používaný parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Pro zlepšení jeho účinnosti je dle přání klienta a jeho potřeb parafín kombinován s léčivými příměsemi na bázi:

a) Ájurvédských bylin obsahující např.: hořčici indickou, blahovičník, libavku, kafrovník, skořici cejlonskou..., které redukují lokální bolesti těla, zad a svalstva. Při zahřátí zábalu se postupně uvolňuje svěží vůně bylin, která pomáhá při nástupu viróz a při chronických onemocněních horních cest dýchacích a jiných respiračních potížích. Jeho použití na lidském těle pomáhá plynulé cirkulaci krve v oběhovém systému. Účinně také pomáhá s bolestmi hlavy, zejména specifickými např. s migrénou.

b) S obsahem 50% čistého kakaa, které má vysoký obsah antioxidačních složek, široké spektrum minerálů a vitamínů. Dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňuje endorfiny a serotoniny / hormony štěstí. Čokoládový obklad předává to nejlepší i vysoce senzitivní pokožce, prospívá celkovému vzhledu a osvěžuje mysl.

c) S 30% čistého panenského kokosového oleje, který je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku. Jeho jemná a exotická vůně podpoří prožitek celkového uvolnění.

d) S více jak 90% čistého přírodního včelího vosku a hedvábí. Včelí vosk obsahuje velké množství hodnotných látek, ale také tolik potřebný vitamín A, který je nezbytný pro dobrý stav pokožky a její hydrataci. Proto je pokožka po aplikaci zábalu velmi jemná a hladká. Včelí vosk během procedury vydává opravdu velmi příjemnou vůni, která přispívá k celkovému uvolnění a relaxaci.

 

plus 128Výhody

Rovnoměrným působením tepla při tání parafinového plátu dochází k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně. Pokožka po parafínovém zábalu daleko lépe absorbuje hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. Vrstva parafínu dokáže prohřát a uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zvýšit krevní oběh a otevřít póry. Z povrchu se odstraní odumřelé buňky, kůže je propustnější a citlivější. Po aplikaci přichází okamžitý pocit úlevy s bonusem kosmetického efektu ošetřovaného místa. Parafinový zábal může rovněž slouží jako dokonalá ,,předehra,, před masáží, díky dokonalému prohřátí svalstva se masáž stává nejen příjemnější, ale i účinnější. Rychleji se dostavují účinky zejména při dlouhodobých problémech se zády, hlubokých blokádách a spazmech svalstva. Parafínové zábaly zároveň působí jako mini-sauna, využívá se pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí, které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází k zlepšení prokrvení a tím ke stimulaci regenerace tkání a uvolnění svalů.

 

user 128Pro koho

Je vhodný pro všechny. Starší i mladší klienty, kteří trpí problémy pohybového aparátu spojeného s artrotickými změnami kloubů, revmatoidní artritidou, ale také degenerativními onemocněními jako je Bechtěrevova nemoc. Je velice vhodná i pro zdravé jedince jako forma prevence a pomoci při únavových bolestech svalů a kloubů, po zvýšeném fyzickém vypětí, stejně jako po úrazech.

 

user den 128Nehodí se při

Procedura se nedoporučuje u zvláště těžkých fyzických stavů, při otevřených poraněních, krvácivých stavech, infekčních a horečnatých onemocněních, při těžkých onemocněních kardiopulmonálních a samozřejmě při problémech s tělesnou termoregulací, známou alergií na součásti zábalu, nebo přímo na parafín.

 

zarovka128Co potřebujete

Procedura nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu ani omezení.

 

body128Průběh

Aplikace zábalu spočívá v přiložení jednorázového plátu na tělo klienta, překryté froté ručníkem a rozehřátým rašelinovým termonosičem. Rovnoměrným působení tepla dochází k postupnému rozpouštění parafínu a přechodu tepelné energie do hlubokých vrstev tkáně, což umožňuje výrazné vstřebávání účinných látek parafinového zábalu.

 

odpocinekPo proceduře

Je doporučován tělesný klid, tělo po celkovém prohřátí je třeba nadále udržovat v teple, nedoporučuje se zvýšená tělesná námaha po provedení zábalu.

 

time128Délka ošetření

Je třeba počítat s 30- 60 minutami, podle typu zábalu.

 

priceCeník

 Jednorázový zábal na záda - parafínový, hedvábný  
 20 minut  299,- Kč
 30 minut  449,- Kč
 60 minut  599,- Kč

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search