Dornova metoda - jednoduchý a šetrný manuální způsob při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Za aktivní účasti pacienta jsou obratle a klouby přirozeně volným pohybem usazeny do správné polohy. Tato technika napravuje fyzické i psychické bloky. Páteř je v přímém propojení s orgány těla a s nervovou soustavou a posunutý obratel může vyvolat další zdravotní problémy, které na první pohled s páteří nesouvisí, ale po vrácení obratle pomocí jemného tlaku na správné místo začnou mizet a související orgán dostane šanci na uzdravení.

plus 128Výhody

Metoda je velice šetrná, efektivní a bezbolestná. Plně respektuje subjektivně vnímaný práh bolesti, uvolňuje současně i energetické blokády. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami, nebo vnější vlivy, zejména nerovnoměrná zátěž při práci či sportu.

Doporučuji hlavně těm, kteří mají stále zablokovaná záda, protože problém může vycházet s nepatrným rozdílem v délce nohou. Tento problém může nastat při každodenních aktivitách od špatného postoje při zavazování tkaniček u bot až po nošení nákupu v jedné ruce...

 

user 128Pro koho

Je vhodná pro všechny zejména pro ty, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Je výborná k vyrovnání celkové statiky organizmu, uvolňuje psychické fyzické a energetické bloky, srovnává rozdílnou délku dolních končetin, vbočené palce, odstraňuje blokace SI skloubení, posuny obratlů, skoliotické vybočení páteře, uvolňuje bolavá ramena, kyčle a kolena. Pomůže všem, kdo se potýkají s jednostranným fyzickým zatížením jak v souvislosti se svým zaměstnáním, stejně jako těm, kteří potřebují zlepšit svůj fyzický stav.

 

user den 128Nehodí se při

Toto ošetření nelze provést u klientů s osteoporózou, s akutními záněty pohybového aparátu, po operaci plotének v rozsahu menším než 4 týdny od operace, čerstvě poúrazových a pooperačních stavech, při karcinogenních stavech...

 

zarovka128Co potřebujete

Před ošetřením není třeba žádných omezení ani přípravy. Doporučuje se jen asi 2-3 hodiny nejíst.

 

body128Průběh

Dornova metoda se provádí přirozeným a volným pohybem ošetřované osoby. Používá se jemný tlak palců nebo celé ruky. Pohyby jsou volné a přirozené. Ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, kdy by mohlo dojít k úrazu.

 

odpocinekPo proceduře

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální, již po dvou ošetřeních se může dostavit úleva. V těžkých případech se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky. Tato metoda je tedy zejména o spolupráci. Pravidelné cvičení cviků je součástí této interkomunikační metody, která více než jiné staví na spolupráci terapeuta a klienta. Klient se musí naučit zvládat techniky správného sezení/ nedávat nohu přes nohu/, správně držet tělo, vyhýbat se krouživým pohybům hlavy, v neposlední řadě pít více čistých tekutin, aby se tělo naučilo samoočišťovacím procesům. Pro vynikající výsledky je optimální 1-2 ošetření za týden. Po první proceduře je zcela obvyklé, že klient cítí mírné zhoršení stavu. Tento vjem se ale velmi rychle upraví a přichází úleva již v průběhu dalšího ošetření.

 

time128Délka ošetření

Metoda není časově náročná, je třeba počítat asi s 15- 60ti minutami, dle ošetřované části těla.

Doplněk k masážím 1 partie 10-15 min. 100,-

priceCeník

 DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ  
 30 minut  549,- Kč
 60 minut  749,- Kč
   

 

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search