Vacupress je jedinečný přístroj, který pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu je podporována tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje již během několika procedur. Vacupress pomáhá odbourávat tuky, odstraňovat celulitidu, regenerovat, zpevňovat svalstvo, lifting a vyhlazovat vrásky.

 

plus 128Výhody

Tato tzv. radiální endodermní terapie významně zlepšuje propustnost kapilár s příznivým účinkem na průtok kyslíku, enzymů a přírodních látek. Pomocí pulzní vakuoterapie je možné docílit zpevnění pokožky, zlepšovat oběh krevního i lymfatického systému, zvýšit odvod odpadních látek z metabolismu a omezit tak jejich hromadění. Právě slabý průtok krve a lymfy doprovázený zvýšenou tvorbou a hromaděním odpadních produktů z metabolismu je jednou z hlavních příčin zduření podkožní tkáně doprovázeného tvorbou prohloubenin a hrbolků, které dávají pomerančový odraz kůže známý pod pojmem celulitida. Široká škála možností, kdy může být vakupress k dokonalým pomocníkem se odvíjí od lepší funkce lymfatického systému a zahrnuje jak zlepšení zdraví, tak vzhledu. Pomáhá všem věkovým skupinám, mladým maminkám po porodu a kojení pomůže nabýt opět elasticity pokožky, starším ženám pomůže s pažemi, podbradkem, zpevní podkožní svalstvo problémových partií těla, zbaví je strií. Celkový smysl užití této metody spočívá v komplexním přístupu ke klientovi.

 

user 128Pro koho

Tato metoda je výborná pro klienty, kterým funguje nedostatečně lymfatický systém, klientům trpícím nadváhou, celulitidou a otoky, trápícími se neustálým jojo efektem. Pomůže ale také esteticky. Je výbornou metodou pro opětovnévacupress relaxbezvrasek získání mladšího vzhledu obličeje, zejména pro získání mladších a pevnějších obličejových kontur. Zpevňuje paže a povolenou kůži.

 

user den 128Nehodí se při

Kontraindikaci je obecně špatný fyzický stav, akutní žilní onemocnění, metabolická onemocnění, nádorové on., poruchy srdečního rytmu, užívání léků na ředění krve, poruchy štítné žlázy, gravidita.

 

zarovka128Co potřebujete

Před ošetřením není třeba žádných omezení ani přípravy.

         

body128Průběh

Lehkým podtlakem se kůže nasává do skleněných baněk. Tímto nasátím dochází k mechanickému oddělení tukových buněk z celulitických shluků a to do takové míry, že jimi může lépe procházet větší množství kyslíku a tím dochází k rychlejšímu spalování tuků a jejich následnému odplavení ven z těla pomocí lymfatického systému.

 

odpocinekPo proceduře:

Efekt je trvalý, pokud se nadále dodržuje rozumná životospráva, včetně pitného režimu (2 - 3 litry tekutin denně).

Doporučuji 6 procedur 1-2x týdně po dobu 1 měsíce.

Po intenzivní kůře vacupressu se doporučuje udržovací procedura 1 až 2krát měsíčně. Doporučený počet procedur vacupressu je 10 až 25, podle rozsahu celulitidy a nadváhy. Po ošetření přístrojem vacupress je vždy doporučována  lymfodrenáž s kineziotapingem, která zlepšuje odvádění škodlivin a nečistot z krve ven z těla po dobu 5-ti dnů. Kombinace vakupressu, lymfodrenáže a kinesiotapingu jsou výsledky více než uspokojivé, nezřídka ihned po prvním ošetření je redukce  obvodu v centimetrech nejen viditelná, ale i měřitelná. Dochází ke komplexní redukci celulitidy.

 

time128Délka ošetření

Ošetření je časově nenáročné. Je třeba počítat s 20-60 minutami, dle rozsahu ošetření.    

priceCeník

VAKUPRESS  
 20 minut (1 - 2 partie dle výběru)  399,- Kč
 30 minut (2 - 3 partie dle výběru)  549,- Kč

 

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search