Jedná se o velmi účinnou masáž, která působí jako prevence proti celulitidě, otokům lymfatického původu a je nezastupitelná při detoxikaci organismu a zlepšení výživy buněk.

Je to velmi jemná technika masážních hmatů, která obnovuje a zlepšuje oběh lymfy. Zcela se liší od klasických rekondičních či sportovních masáží. Není masážní technikou, za kterou někdy bývá zaměňována. Tkán se nemasíruje, pohyby a doteky na kůži nenesou známky komprese, jsou velmi jemné, pomalé a krouživé.

 

plus 128Výhody

Stejně jako u přístrojové lymfodrenáže se jedná se o klinicky ověřenou proceduru, která je používána v moderní rehabilitační a regenerační péči  i jako lékařsky ověřená metoda. Základem této metody je zbavení těla  uložených toxinů, které souvisí s problémy téměř celého organismu. Lymfodrenáž dokáže účinně bojovat s oteklými nohami a křečovými žilami, podporuje elasticitu kůže, čímž dochází celkově k omlazení, zmírňuje či úplně odstraňuje celulitidu, při použití této metody je časem snížena i potřeba léků, pro vymizení mnoha somatických potíží. Komplexně, je tato metoda vnímána také jako velmi příjemná a relaxační. K jejím hlavním devizám patří i ta skutečnost, že její účinnost je okamžitě viditelná.  Ženám je doporučováno lymfodrenáž podstoupit minimálně 2 x do roka s 10 návštěvami. Po této kůře není vůbec od věci chodit na takzvané udržovací kůry jednou za 3 až 4 týdny. Jednorázová lymfatická masáž, tedy jedna návštěva, se bohužel míjí s požadovaným účinkem a nenaplní zcela očekávání.

 

user 128Pro kohorucni lymfodrenaz relaxbezvrasek

Tato metoda je stejně jako přístrojová lymfodrenáž  vhodná zejména pro ty, které trápí nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem, nevhodnými polohami při práci, nedostatkem pohybu, které se projevuje především únavou, sníženou schopností organismu čelit zátěži, infekcím, otékáním nohou, otoky v obličeji, celkovým oslabením imunitního systému i psychickým podrážděním s tou výhradou, že někteří klienti upřednostňují osobní kontakt ve který mají větší důvěru než v přístrojovou techniku. Právě těmto klientům především, je tento druh lymfodrenáže určen.

 

user den 128Nehodí se při

Lymfodrenáž se neprovádí v době těhotenství, při přítomnosti nádorových onemocnění, závažných neurologických onemocnění s přítomností epilepsie, při diabetu, u klientů kardiálně dekompenzovaných či u těch, kteří mají kardiostimulátor, u astmatiků, klientů se zánětlivými procesy, u všech kdo se nachází ve velmi špatném zdravotním stavu.

 

zarovka128Co potřebujete

Na masáž je dobré mít spodní prádlo pokud možno volnější, popřípadě bez  jakéhokoliv omezení v podobě gumiček, spon, přezek apod. Mohly by škrtit uzliny, které  budou uvolňovány a které jsou klíčové pro správné provedení a účinnost procedury.

 

body128Průběh

Před každou touto masáží Vám budou nejdříve uvolněny a zprůchodněny lymfatické uzliny v oblasti krku, klíční kosti, podpaží, břicha, třísel, kolenou a koníků.
Ruční neboli manuální lymfatická masáž využívá jemných tahů a hmatů zkušené masérky, terapeutky, které pomáhají odblokovat hlavní uzliny a odvedou drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.
Při ruční masáži je možné se více soustředit na místa a partie, která vyžadují větší pozornost, na rozdíl od lymfodrenáže přístrojové, kterou mám také v nabídce.

 

odpocinekPo proceduře

Po této masáži bývají dosti výrazné odezvy organizmu, které mohou provázet bolesti hlavy, únava, žízeň. Není třeba se bát. Jsou to známky dobře provedené procedury. Těsně po ošetření je dobré odpočívat, nevystavovat se zatížení, jakým je např. pití alkoholu a kouření. Lymfodrenáž je možné chápat jako začátek nového života, výzvu ke změně životních a zejména stravovacích návyků.

 

time128Délka ošetření

Časová náročnost se odvíjí od toho, která část těla je ošetřována. Může to být 50- 120 minut.

 

 

priceCeník

LYMFODRENÁŽ - RUČNÍ  
 30 minut  549,- Kč
 60 minut  849,- Kč

 

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search