Pro koho a kdy je to vhodné?

Prodlužování řas je vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí dosáhnout skvělého vzhledu bez použití řasenky.

Řasy jsou vhodné i pro starší dámy, které chtějí stárnout s elegancí. Řasy Vás dokážou o mnoho let omladit!!

Dále jsou řasy vhodné pro jedinečnou příležitost jako je svatba, ples atd..

Pro všechny, kteří chtějí být dokonalé, in..

Vzhled oka si můžete vybrat dle svého přání a možností. Vzhled dynamický, okouzlující, výrazný,přirozený, decentní ...

Proč ji doporučuji a kde vidím její výhodu?

 • S prodlouženými řasy se nemusíte o nic starat, stačí si dát make-up, pudr a vyjít do ulice.
 • Řasy vám pomohou snadno získat fantastický vzhled, 100% efekt řasenkou nedosažitelný.
 • Ušetříte čas za líčení, odlíčení, dosáhnete s nimi skvělého výrazu i bez každodenní péče.
 • Už vás nemusí trápit rozmazaná řasenka a líčení.
 • Řasy jsou sterilní a hypoalergenní, neobsahují chemické látky.
 • Unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné.
 • K dispozici máme různou délku, barvu, tloušťku (0,15-0,25), zakřivení (J,B,C,D) a materiál.
 • S prodlouženými řasy se můžete bez obav věnovat oblíbeným denním aktivitám jako je sport, sprchování, plavání v moři a saunování.
 • Vlastní řada přípravků s péčí pro prodloužení efektu krásných řas, které najdete v katalogu zde.

Jak aplikace probíhá?

Nejprve Vás pohodlně uložím tak, aby, jste se cítila pohodlně a po té přijdeme k samotné aplikaci. Spodní víčko Vám přikryju ochranným polštářkem, které zároveň vyživují Vaše oční okolí. Nepoužívám levné papírové pásky, které vám trhají řasy! U této metody se lepí jednotlivé syntetické řasy přímo na Vaši přírodní řasy. Používám speciální lepidla, které jsou velmi odolné a díky nímž, Vám řasy vydrží déle. Právě díky tomuto lepidlu se nemusíte nijak omezovat! Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a relaxační.

Jak dlouho aplikace trvá?

Jedná se o časově náročnější metodu. V závislosti na počtu nalepovaných řas, nové řasy cca. 1,5 - 2 hodiny. Doplnění pak cca. 30 min. - 1 hodinu.

Aplikace spodních řas 15 – 30 minut.

Aplikace vícerozměrných řas 3 a více hod./ lze přijít jeden den, nebo ráno na 1,5hod a druhý den,nebo večer na zbytek.

Aplikace trsů 20 - 45 minut.

Jak dlouho řasy vydrží?

Zde záleží na Vašem cyklu obměny řas. Řasa má tři fáze vývoje růst, „dospělost“ a vypadnutí, což znamená, že nová řasa, která právě roste, vytlačí řasu původní. Průměr celého cyklu trvá průměrně 60-90 dní. Zhruba se jedná o 6 týdnů. To je ovšem krajní hranice, do kdy je nutné provést výměnu. Ovšem, aby Vaše řasy byly stále krásné, je lepší provádět výměnu mezi 3 týdny. Doplnění probíhá dolepením dalších syntetických řas na nově narostlé řasy. Vždy záleží pouze na rychlosti růstu Vašich řas.

Jakmile přírodní řasa vypadne, spolu s ní vypadne i řasa umělá. Jedná se o přirozený cyklus řas, doplnění ideálně doporučuji po 2 - 3 týdnech, aby řasy byly stále krásné.

Principem doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu cyklu vypadly a narostly řasy nové.
Lze prodloužit životnost řas speciálními fixéry, které u mě zakoupíte, prodloužíte tak jejich trvanlivost a řasy se více lesknou.

Všechny mnou doporučené a odzkoušené přípravky najdete zde v katalogu.

Kontraindikace

Zánět spojivek, ječné zrno, alergie a přecitlivělost (zvýšený slzotok, svědění očí), ekzémy v oblasti očního okolí.

Pokyny před aplikací

24hod. před aplikací nenanášejte řasenku.

Na aplikaci přijďte nenalíčená a nepoužívejte žádný krém.

DOPORUČENÍ PO APLIKACI A PRO DÉLETRVAJÍCÍ EFEKT

 • 48 hodin po aplikaci řas se vyhněte kontaktu s vodou, párou a soláriem.

 • Řasy pročesávejte kartáčkem na řasy.

 • DOPORUČUJI odličovat se přípravkem na bázi VODY NEBO GELU. Oči a oční NEODLIČUJTE odličovadlem na bázi mléka, olejů, krémů. Váš šampon NESMÍ obsahovat glykol.

 • Nemnout si zbytečně oči a při spánku se vyvarovat spaní obličejem do polštáře.

 • VYVAROVAT SE VODĚODOLNÉ ŘASENCE A LÍČIDLŮM NA BÁZI OLEJE!

 • Doporučuji používat vyživující přípravky – vitamíny na řasy, které u mě zakoupíte.

 • Všechny mnou doporučené a odzkoušené přípravky najdete zde v katalogu.

 • Při dodržení těchto pravidel není nutné se vyhýbat jakýmkoliv aktivitám, na které jste zvyklá.

 • Pro déle trvající efekt doporučuji fixátor na řasy (zakoupíte u mě)

Použité materiály, lepidla a jejich bezpečnost

Spolupracuji s předními světovými značkami: B- Lashes Stylist & Care, Noble lashes, JB LASHES, VIOLET LASHES.

Syntetické hedvábné řasy,syntetické norkové řasy, Norkový vlas,W řasy,Y řasy, trsy.

Řasy jsou černé, nebo přirozené, vysoce lesklé, lehké a velmi kvalitní.

Ochranné polštářky pod oční okolí (Nepoužívám levné papírové pásky, ale speciální gelové polštářky, které při aplikaci příjemně chladí oční okolí. Polštářky fungují jako vyživující, zpevňující, příjemně chladící maska s obsahem kolagenu, který zároveň působí i proti očním vráskám). 

Speciální lepidla (Nepoužívám levná asijská lepidla, které mohou být zdraví nebezpečná. Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a schválené k používání v Evropské Unii. Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení, není nutné se jejich použití obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani s očním okolím.)

Lepidlo pro alergiky, lepidlo s vitamíny (Za příplatek nabízíme luxusní lepidlo s přídavkem vitamínů a delší trvanlivostí díky velice pružným spojům).

Lepidla - vyrobených jedním z nejlepších výrobců lepidel určených pro český trh. Lepidla byla testována Státním Zdravotním Ústavem v hlavním městě Praha, neobsahují škodlivé nebo alergické látky. Kvalita je potvrzena odpovědným certifikátem.

Co když jsem alergická, lze přijít na zkoušku zdarma?

Po doplnění řas mě svědí víčka, čím to je? V tomto případě se může jednat o alergii, která přichází, když je člověk lehce oslabený.

Pokud jste alergické a nebo se bojíte alergie, není problém díky konzultaci, která je zdarma aplikujeme na každé oko 2-3 řasy zdarma, kde se při tomhle testu zjistí jestli jste opravdu alergická na složení, které lepidlo obsahuje. Pokud bude vše v pořádku, tak řasy doplním do plného setu. Pokud by nastala alergická reakce, tak řasy odstraním během 10 minut. Odstraní se speciálním prostředkem, který odstraní jen prodloužené řasy a nikoliv Vaše vlastní řasy

Pokud se ukáže, že jste alergické, není problém. Mám zde pro Vás lepidlo, které je pro alergičky, jeho nevýhodou je však kratší trvanlivost řas.

Norková srst je po vyčesání složitým způsobem čištěna a upravována. Norkové řasy jsou tedy vhodné i pro alergické klientky.

Domluvíme se na termínu a aplikujeme na každé oko jen 10 řas..

Řasy mi padají, dělám něco špatně?

Z mé osobní a všeobecné zkušenosti jsou lepidla, které ne všem sedí, to však zjistíme při první aplikaci řas. Může se stát, že máte mastnou pokožku a nebo používáte krémy, odličovače, tužky, stíny, které obsahují oleje a další nevhodné přípravky, rozpouštějící spoje mezi lepidlem vaší řasou a tzv. umělou řasou a tím pádem logicky tyhle preparáty rozpouští lepidlo, které spojuje vaší řasu s umělou řasou a vám řasy nevydrží. Proto je vhodné obsah všech přípravků doma v klidu prozkoumat. Dále je možné, že vám lepidlo prostě nesedí, každý jsme jiný individuální a proto z toho důvodu vám automaticky po aplikaci dávám 1 týden v rámci reklamace zdarma, kde vyzkoušíme jiný typ lepidla. Dále může vzniknout rezistence na lepidlo po dlouhém nošení řas, zde doporučuji si dát pauzu. Pokud si však stěžujete při další aplikaci v rámci doplnění delší jak jeden týden, nelze brát reklamaci v potaz. Pokud je lepidlo špatné, což se může stát a já to jinak než díky vám nezjistím (což vy zjistíte během prvních pár dní, že vám opravdu padají řasy bez vašich řas)a vy mi to řeknete po 3 týdnech beru to automaticky, jako neplatnou reklamaci.

MOHU NA TAKTO PRODLOUŽENÉ ŘASY POUŽÍT ČERNOU ŘASENKU, TUŽKU A STÍNY?

Co se líčení týče, řasy již není třeba líčit řasenkou. Pokud je i přes to chcete nalíčit, používejte jen kosmetiku (řasenku, tužku, stíny) u mě zakoupenou.

NIKDY NEPOUŽIJTE VODĚODOLNOU ŘASENKU.

Při použití voděodolné řasenky dojde k znehodnocení aplikovaných řas a musí s okamžitě odstranit.

Všechny mnou doporučené a odzkoušené přípravky najdete zde v katalogu.

 

POŠKOZUJE PRODLOUŽENÍ ŘAS VLASTNÍ ŘASY, JE APLIKACE BOLESTIVÁ?

Tento způsob prodloužení žádným způsobem nezatěžuje přírodní řasy, které projdou svým cyklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Při doplnění se nově narostlé řasy znovu prodlouží a cyklus se znovu opakuje.

Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná a relaxační.

Mohu se koupat, plavat, cvičit či chodit do sauny a solária, když mám prodloužené řasy?

Všechny tyto aktivity můžete s prodlouženými řasy dělat. Jen doporučujeme navštěvovat saunu méně často. A to z možného uvolnění spojů.  V soláriu řasy nijak neztrácí na barvě.  S prodlouženými řasami se můžete koupat i v bazénu či se potápět. Prostě můžete dělat vše co budete chtít.

Jako ochranu při těchto činnostech doporučujeme zakoupit speciální průhlednou bázi, která chrání prodloužené řasy před vlhkem, mastnotou a nečistotami. Prodlužuje se životnost řas a dodává hedvábný lesk.  Tuto ochranou bázi používejte každé 2-3 dny. Každý večer ji smyjete teplou vodou.

Mohu si sama odstranit řasy, nechat je vypadnout?

Nikdy se nesnažte sama odstranit prodloužené řasy a nebo je nechat samovolně vypadnout. Mohlo by dojít k nevratnému poškození Vašich vlastních řas.

Pokud si přejete odstranění řas, tak se semnou zkontaktujte a domluvíme se na odstranění.

Mohu si vybrat délku a tloušťku řas prodlužovaných řas?

Ano, řas mám veliké množství, druhů, síly, délek a zakřivení, takže můžu vyhovět každé zákaznici. Vše mám skladem. Samozřejmě zákaznici poradím s délkou a tloušťkou řas, na základě jejich přírodních řas.

Mohu si sama aplikovat metodu řasa na řasu?

Ne, ani nejlepší stylistka si nedokáže aplikovat sama prodloužit řasy metodou řasa na řasu.

Jak si vybrat vzhled chci?

Doporučuji osobní konzultaci, kdy vám ukážu svoji práci, doporučím vám dle vašich řas a tvaru obličeje tvar řas.

Hlavním cílem je, aby jste byla spokojená.

Doporučené produkty, které lze zakoupit u mě v prodejně! Pečujte o své řasy:

Relax bez vrásek nese široký sortiment výrobků, které byly speciálně vyvinut pro práci s prodlužování řas. Mám čistící eyegel, řasenky, Elixíry (řasa růst sérum), tužky na oči..

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

 • Individuální přístup
 • Pečlivost
 • Odbornost
 • Diskrétnost
 • Široká nabídka služeb
 • Nezávazná konzultace zdarma
 • Bonusový program pro klienty
 • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search