Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Je přírodním materiálem, který má úžasnou vlastnost zadržování získaného tepla a jeho opětovné předávání tkáni. Zábal rašelinou je pro klienta velmi příjemným zážitkem, kdy se rašelinový nosič přiloží přesně na místo, odkud bolest vyzařuje. Následná doporučená masáž již probíhá na svalech předehřátých, uvolněných a připravených pro další ošetření.

 

plus 128Výhody

Protože tato metoda staví na přírodních tepelných účincích rašeliny, spolu s jejím unikátním minerálním složením, její účinky zasahují do celého spektra problémů. Tepelná aplikace jednorázového rašelinového zábalu se doporučuje jako podpůrný prostředek při léčbě chorob jako je svalový a kloubní revmatizmus, artritida, komplexně bolesti zádových svalových partií. Je výbornou terapií také pro neurologická onemocnění, celkové svalové a kosterní slabosti, při nedostatečném prokrvení tkáně, pomáhá se ale zbavit i celulitidy a obezity. Krom toho působí kosmeticky, vitalizuje a omlazuje pokožku. Huminové látky mírní projevy podrážděné a svědící pokožky, zároveň také posilují její ochranný kyselý plášť. Pomáhá tělu udržet přirozenou imunitu. V případě potřeby u zvláště senzitivních klientů zejména těch, kteří trpí nějakým srdečním problémem lze provést jednorázový rašelinový zábal, jako šetrnější variantu rašelinového zábalu. Na jednorázový rašelinový zábal se přiloží další nosič tepla o teplotě 40-60°C. Postupným uvolňováním tepla přes jednorázový rašelinový zábal přebytečné teplo odejde mimotělně a klient je ošetřen velmi šetrně.

 

user 128Pro koho

Je vhodná pro všechny, kteří mají problémy s pohybovým aparátem ať už v důsledku nemoci, zranění, nebo zvýšené námahy.

 

zabal raselinovy relaxbezvrasek

user den 128Nehodí se při

Procedura se nedoporučuje u zvláště těžkých fyzických stavů, při otevřených poraněních, krvácivých stavech, infekčních a horečnatých onemocněních, při těžkých onemocněních kardiopulmonálních a samozřejmě při problémech s tělesnou termoregulací, známou alergií na součásti zábalu /velmi vzácné/.

 

zarovka128Co potřebujete

Procedura nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu ani omezení.

 

body128Průběh

Klient leží v přirozené poloze. Na postižené určené místo je přiložen celou plochou rašelinový termonosič. Během prvních 3 minut pozvolna stoupá pozvolna teplota obkladu. Klient je postupně připravován na zvýšení teploty ve výši 40 stupňů tak, aby nedošlo k tepelnému šoku. Tuto teplotu si zábal s minimálním poklesem udrží po dobu celé procedury. Rašelinový zábal je plně hygienický, jelikož se používá jednorázově. Jako bonus si můžete odnést rašelinu domů na květiny.

 

odpocinekPo proceduře

Je dobré si udržet tělesný klid a udržet po proceduře tělesné teplo. Vyhýbat se zbytečné fyzické námaze. Rašelinové zábaly se doporučují aplikovat 3 krát týdně.

 

time128Délka ošetření

Je třeba počítat asi s 30-60 minutami

 

priceCeník

 JEDNORÁZOVÝ FANGO ZÁBAL NA ZÁDA - RAŠELINOVÝ  
 30 minut  350,- Kč
 45 minut  499,- Kč
 60 minut  649,- Kč

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search