Jedná se o speciální přístrojovou masáž se zábalem a s úvodním doprovodem ruční lymfatické masáže a k tomu ještě přístrojové předpřípravě při které dochází k rozproudění lymfy  a odplavování nahromaděných toxinů ven z těla.

Lymfodrenáž je terapie aktivující a zlepšující průchod lymfy mízovody a uvolňující lymfatické cévy, které tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Lymfodrenáž pomáhá odstranit celulitidu, ulevuje oteklým a bolestivým nohám, zrychluje metabolické procesy v těle a vyplavuje toxické a odumřelé látky, tuky, soli, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Funkčním lymfatickým systémem denně protéká cca 4 litry tekutin. Při poškození lymfatického systému toxiny, stresem, úrazem nebo infekcí je její činnost zpomalena. Toxiny se usazují v tkáních, kde tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, otoky, pomerančová kůže, nadměrná únava, oslabená imunita , která může v krajním případě vést až k rakovinnému onemocnění. Pomoci nejmodernějšího přístroje lze lymfu úspěšně aktivovat a odplavit škodlivé látky z těla ven. Správná funkce lymfatického systému je nejlepší prevencí všech onemocnění.

 

plus 128Výhody

Jedná se o klinicky ověřenou proceduru,  která je používána v moderní rehabilitační a regenerační péči  i jako lékařsky ověřená metoda. Základem této metody je zbavení těla  uložených toxinů, které souvisí s problémy téměř celého organismu. Lymfodrenáž dokáže účinně bojovat s oteklými nohami a křečovými žilami, podporuje elasticitu kůže, čímž dochází celkově k omlazení , zmírňuje či úplně odstraňuje celulitidu, při použití této metody je časem snížena i potřeba léků, pro vymizení mnoha somatických potíží. Komplexně, je tato metoda vnímána také jako velmi příjemná a relaxační. K jejím hlavním devizám patří i ta skutečnost, že její účinnost je okamžitě viditelná.
Pro zlepšení a maximální zúročení výsledku je vhodné tuto metodu kombinovat s terapií vakupressem a rovněž s kinesiotapingem, který poskytuji jako jedna z mála. Aby se dosáhlo nejlepších výsledků a efekt byl vidět, doporučuji docházet na lymfodrenáž alespoň dvakrát až třikrát v týdnu, minimálně však jednou týdně. Doporučený počet je deset masáží.

 

user 128Pro koholymfodrenaz pristrojova relaxbezvrasek

Tato metoda je určena zejména těm klientům, kteří si uvědomují, že lymfodrenáž není jen procedura sloužící lepšímu vzhledu např. odstranění celulitidy, ale jde o celostní metodu, která zásahem do imunitního systému zlepšuje nejen vzhled, ale upevňuje zdraví. Poslouží zcela každému, kdo je pod stálým tlakem, ve stresu, unavený a vyčerpaný. (Velice dobře pomáhá už při první aplikaci od bolesti nohou např. ze stojícího zaměstnaní (pocit těžkých nohou)).

 

user den 128Nehodí se při

Lymfodrenáž se neprovádí v době těhotenství, při přítomnosti nádorových onemocnění, závažných neurologických onemocnění s přítomností epilepsie, při diabetu, u klientů kardiálně dekompenzovaných či u těch, kteří mají kardiostimulátor, u astmatiků, klientů se zánětlivými procesy, u všech kdo se nachází ve velmi špatném zdravotním stavu.

 

zarovka128Co potřebujete

V podstatě nejsou žádné omezující či přípravné pokyny před procedurou.

 

body128Průběh

Lymfodrenáž probíhá na přístroji Lymphastin od BTL.  Je možné si vybrat ze 16- ti nabízených programů- které před ošetřením budou vysvětleny a odborně nabídnuty. Celá procedura je započata ruční masáží k otevření lymfatických uzlin. Pokud se při postupu tento úsek vynechá  nedojde k očekávanému efektu, tedy rozproudění lymfy a vyplavení toxinů z těla ven, nýbrž se tok lymfy otočí a toxiny se nahrnou zpět do těla. To může způsobit dočasné zdravotní potíže. Tato část je velmi důležitá a bohužel v salonech často opomíjená.  Poté dochází  k zábalu vybrané partie těla. Celá tato příprava trvá zhruba deset minut. Po téhle přípravě se pustí přístrojová předpříprava. Poté dochází k samotné přístrojové lymfodrenáži, která je založena na principu přístrojové komprese, jinak také presoterapie. Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny.

 

odpocinekPo proceduře

Je vhodné a žádoucí dodržovat pitný režim, vypít 2-3 litry čisté nesycené vody, nebo mírně diuretické či lymfatické čaje. Je pravděpodobné, že po proceduře může nastat zvýšené močení, což je jev velmi žádoucí a v podstatě je potvrzením, že procedura je účinná. S močí odchází z těla škodlivé látky, které postupně nabuzený lymfatický systém začíná uvolňovat.

 

time128Délka ošetření

Celá procedura, pakliže není kombinována s jinou, trvá v rozmezí od 30 do 90 minut.

priceCeník

LYMFODRENÁŽ - PŘÍSTROJOVÁ
 
 20 minut  249,- Kč
 45 minut  449,- Kč 
 60 minut  649,- Kč 

 

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search