Tato masáž má své kořeny až ve staré Číně. Její hlavní náplní je harmonizovat čakry /energetické centra/ a vyrovnávat energii. Je to velmi jemná metoda hlazení. Při této metodě se používá pití zeleného čaje jako regenerace buněk. Celá metoda se provádí při teplotě 38-40 ° C. Teplo není rušivé ani jej tělo nijak negativně nevnímá. Využívá 53 kamenů, přesně tolik, kolik je týdnů v roce. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, které přispívající k urychlení regenerace tkání.

 

plus 128Výhody

Tato masáž má kladný vliv na meridiánové dráhy /meridiány/. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů a rozproudění energie v těle. Proudící energie přímo působí na tkáně, teplo z kamenů uvolňuje ztuhlé svaly, bloky, křeče, ulevuje od bolesti kloubů, regulace trávení a zrychlení metabolismu, působí příznivě na nervový systém, krom těla uvolňuje i mysl, má rovněž skvělé kosmetické účinky - masáž zvláční pokožku, teplo otevře póry, má blahodárný vliv na lymfatický systém, játra a ledviny. Působí také příznivě proti celulitidě.

 

user 128Pro koho

Je vhodná pro všechny – muže, ženy, sportovce, nesportovce, všechny věkové kategorie. Je velmi vhodná zejména v zimních měsících, kdy prohřátím celého organizmu poskytuje klientovi komfort.

 

user den 128Nehodí se při

Tato procedura se nedoporučuje podobně jako jiné podobné procedury těhotným ženám do třetího měsíce těhotenství, lidem, mají křečové žíly či významná kožní, infekční a zánětlivá onemocnění, při cukrovce, v celkově závažném zdravotním stavu zejména v souvislosti s vysokým krevním tlakem. Obecně všem, kdo nepříznivě reagují na přehřátí.

 

body128Průběh

 

Při masáži se využívá přirozené energie nahřátých kamenů, které se jednak přikládají na tělo, jednak se jimi provádí olejová masáž. Kameny se kladou na čakry za spolupráce klienta který při výdechu ucítí položení kamenů a při nádechu jejich jemné odebrání z povrchu těla. Horké lávové kameny teplem tělo uvolní a svaly se stanou poddajnějšími k rozmasírování. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.

 

zarovka128Co potřebujete

Před aplikací se doporučuje dodržovat stravovací klid asi v rozmezí 1 hodiny.

 

odpocinekPo proceduře

Po proceduře pro udržení navozeného stavu je doporučováno zříci se fyzické námahy a činností, které vyžadují velké ztráty energie. Doporučuje se udržet co nejdéle tělo v teple. Tato metoda je ideální pro zimní měsíce, v letních měsících doporučována není, pro možné přehřátí organizmu.

 

time128Délka ošetření

Je třeba počítat s 60- 90 minutami.

 

priceCeník:

 MASÁŽ POMOCÍ LÁVOVÝCH KAMENŮ  
 30 minut  549,- Kč
 60 minut  849,- Kč

 

button objednat

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

  • Individuální přístup
  • Pečlivost
  • Odbornost
  • Diskrétnost
  • Široká nabídka služeb
  • Nezávazná konzultace zdarma
  • Bonusový program pro klienty
  • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search