1) NOVINKA 2017 - EYELINER lashes

Novinka v ČR. Zapomeňte na každodenní malování oční linky. Přinášíme Vám novinku v prodlužování řas. Výsledkem jsou přirozené řasy s oční linkou. Pomocí této metody lze i kombinovat barevnost nanášených řas. Např. černé řasy a růžová linka. Přijdtě vyzkoušet a buďte in v létě 2017! Dále můžete také vyzkoušet svítící řasy a být královnou parketu.

2) METODA ŘASA NA ŘASU

Co to je?

Jedná se o revoluční techniku prodlužování a zhušťování jak vrchních, tak spodních přírodních řas speciálními syntetickými hedvábnými, syntetickými norkovými řasami, nebo norkovým vlasem.

Řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy.

TENTO ZPŮSOB PRODLOUŽENÍ ŘAS ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM NEZATĚŽUJE VAŠE ŘASY. A VÁŠ POHLED MŮŽE BÝT UHRANČIVĚ KRÁSNÝ AŽ 6 TÝDNU!

 

ROZDÍL BEZI METODOU „ŘASA NA ŘASU“ a ostatními metodami?

Dnešní kosmetické a korektivní postupy nabízí mnoho způsobů jak pracovat s umělými řasami. Některé z těchto způsobů patří mezi standardní a dobré, některé z nich ale mezi inovativní, moderní a výborné.

Právě takovou metodou je i prodloužení řas způsobem, kterému se říká ,,řasa na řasu,,. V čem je ale spatřován tak významný rozdíl? Co nového přináší tato metoda oproti těm běžně používaným? Prvotní rozdíl je zejména v metodě a v množství typů řas, které  vyhovují celé škále zákaznic jak pro svou různost délky, tloušťky, či barvy. Jsou to ale také používaná lepidla, která vynikají svým přírodním a antialergením složením, pružností a přirozenou flexibilitou. Konečný efekt je více než přesvědčivý, a to nejen svým vzhledem , ale také velmi dobrou trvanlivostí, která je na rozdíl od běžnějších metod až o 5 týdnů delší.

3) TRSOVÁ METODA

Při této metodě se lepí trsy umělých řas, které se skládají z 3-5 řas.

V případě, že 1 trs po cca 14 dnech odpadne je nutná návštěva na doplnění tohoto trsu. Návštěvy jsou pravidelné cca každých 14 – 21 dní.

Celá procedura trvá 30-45 min. Není však vhodné je používat dlouhodobě pro každodenní nošení či je aplikovat příliš často.Trsy časy zatěžují a dlouhodobým nošením se ničí. Pro dlouhodobé nošení doporučuji aplikaci řasu na řasu, vícerozměrné řasy, Hollywood efekt.

 • cenově výhodné prodloužení řas pro zákaznice

 • super rychlá metoda prodlužování řas

Doplnění  vhodné cca  za 2 týdny, podle toho. jak se o řasy staráte. Výsledný efekt může vydržet i 3 týdny, pak je třeba postup opakovat.

4) VÍCEROZMĚRNÉ ŘASY - DVOJROZMĚRNÉ - TROJROZMĚRNÉ - ČTYŘROZMĚRNÉ ŘASY:

Pro náročné klientky přicházím také s novinkou tzv. vícerozměrných řas. /dvou, tří až čtyřrozměrných/. Tuto metodu využívají převážně klientky, které nejsou spokojeny s hustotou a délkou vlastních řas.
Jde o velmi luxusní řasy v luxusním provedení, vizuálně jsou identické s řasami přírodními už proto, že se při jejich aplikaci používají  přírodní norková vlákna.

Rozměrem řas rozumíme počet řas lepících se na jednu vaši přírodní řasu. Díky extrémní tenkosti a lehkosti řas se vaše řasy nijak více nezatěžují. Aplikace je úměrně složitá počtu lepených řas na jednu vaší přírodní řasu. Jejich krásný profil, lesk a měkkost poskytují pocit luxusu a dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákaznice.

Aplikace je sice o něco málo časově a technicky náročná, protože je aplikováno několik velmi jemných norkových vláken na jednu řasu. Tato metoda je sice pracnější, ale jejich krásný profil, lesk a měkkost poskytující  pocit luxusu a výsledek mluví za vše.

Kolika rozměrné řasy jsou, tolik řas se lepí na vaší jednu přírodní řasu.

Aplikace metodou řasa na řasu při téhle metodě je až 4x složitější a delší. Počet řas se zvyšuje dle výběru.

 • U dvourozměrných řas je cca. 180 norkových vlasů na 1 oku

 • U trojrozměrných řas je cca. 270 norkových vlasů na 1 oku

 • U čtyřrozměrných řas je cca. 360 norkových vlasů na 1 oku

100% přírodní řasy z norkových vlasů. Nejlehčí řasy na trhu.

Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt

Výhody tohoto prodlužování řas:

 • přirozený vzhled

 • možnost aplikace delších řas na vlastní kratší řasy

 • prodloužení doby mezi doplněním o 2-3 týdny

 • na dotyk jemné řasy jako vlastní

 • žádné mezery

 • absolutně nezatížené vlastní řasy

 • možnost aplikace i na spodní řasy

Pro aplikaci se používá norkový vlas: (100% PŘÍRODNÍ ŘASY, LUXUSNÍ, LEHKÉ, MAXIMÁLNĚ PŘIROZENÉ). Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodní řasami pro dokonalý finální efekt. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu. Díky jejich přirozenosti, můžete mít jakoukoliv délku a pokaždé jiný tvar.S těmito řasy si lze hrát a uzpůsobit efekt přímo na míru.U vícerozměrných řas je na 1 oku až 360 norkových vlasů,ale přitom díky své lehkosti jsou lehčí než hedvábné,nebo obyčejné norkové řasy.Tyto řasy se krásně nosí a lze si k nim zakoupit domů i kulmičku, pro ty co chtějí mít každý den jiný efekt. Díky kulmičce si je můžete pár vteřin hrát s natočením,zvednutím řas dle své fantazie.

5) HOLLYWOOD EFEKT:

Oproti předešlým způsobům přináší tato metoda aplikaci dvou až osmi ultratenkých “nic nevážících” řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje aplikaci neuvěřitelného množství 300-800 řas na každé oko. Maximální objem s akcentem na naprosto dokonalou krásu a přirozenost.

Metoda je naprosto odlišná od předchozí metody řasa na řasu, jedná se o lepení naprosto přirozených a ultra lehkých řas, které tak umožní aplikaci 2-8 řas na jednu vlastní řasu. Je vhodná pro klientky, které mají málo vlastních řas a chtějí docílit mnohonásobně větší hustoty. Ale zároveň pro klientky, které upřednostňují přirozený pocit z aplikovaných řas a plnost co nejdéle.

V kombinaci s tímto materiálem a touto novou technikou budete nosit naprosto dokonalé řasy.

Výhody tohoto prodlužování řas:

 • přirozený vzhled

 • možnost aplikace delších řas na vlastní kratší řasy

 • prodloužení doby mezi doplněním o 1-2 týdny

 • na dotyk jemné řasy jako vlastní

 • žádné mezery

 • absolutně nezatížené vlastní řasy

 • možnost aplikace i na spodní řasy

6) VOLUME LASHES GLAMOUR:

!!! NOVINKA !!!
Nová technika zhušťování řas za použití několikanásobného objemu bez zatížení přírodních řas. Díky této technice docílíte opravdu maximálního efektu černých očí i u řídkých řas. Nejedná se jen o větší množství řas, ale o úplně novou techniku aplikace řas, nové tvary modelování očí. 
Řasy NATURAL jsou velmi jemné a přirozené na pohled i dotek. Vyzkoušejte nový způsob maximálního objemu. Řasy vydrží až o 20% delší čas než u VOLUME lashes.

Spodní řasy:

Aplikace spodních řas metodou „řasa na řasu" pomocí absolutně přirozených řas.

Spodní řasy budete moci nosit celoročně, a nikdo nepozná, že nejsou vaše. Řasy jsou maximálně přirozené, velice tenké a různě dlouhé pro co nejvíce přirozený efekt. Po aplikaci vám řasy přirozeně prodloužím a zahustím. Pro jejich lehkost se krásně nosí, takže o nich nebudete vědět ani vy.

Pro dámy, které hledají přirozenost se špetkou extravagance, mám také řešení.

Mezi hlavní výhody aplikace spodních řas pomocí metody „řasa na řasu" patří především lepidla (jejich složení), mnoho typů řas (délka, tloušťka, zbarvení), technika provedení a v neposlední řadě konečný efekt spolu s trvanlivostí.

Nejedná se o metodu prodlužování řas pomocí trsů či lepených řas v celku!

Doposud bylo možné zakoupit řasy v celku, které se lehce nalepily na vaše spodní řasy. Hlavní nevýhodou tohoto typu řas je jejich trvanlivost, přílišná extravagance, nepřirozenost a jejich problémy s nošením, kde často dochází k zamotávání spodních řas do horních apod. Proto byla tato metoda využívána převážně na výjimečné společenské akce.

Doba aplikace cca 15 - 30min

Ze zkušenosti, ne pro každého jsou spodní řasy. Někomu vydrží až 6-7 týdnů a někomu 1-2 dny. Je velice důležité, zda dodržujete veškeré zásady, které jsou vám doporučovány. Spodní řasy jsou mnohem více namáhány než horní, proto je vhodné častější doplnění.Jejich délka je uzpůsobena vašim řasám přímo na míru. Pokud trpíte nadměrným slzením očí, spodní řasy vám příliš dlouho nevydrží.

Prodlužování spodních řas nepatří mezi běžné zkrášlovací metody ve většině kosmetických zařízení. Má to své důvody, které ale naše provedení dokáže bez problému ignorovat. Prodlužování spodních řas metodou trsů, nebo metodou lepení řas v celku s sebou zejména u spodních řas neslo mnoho nevýhod a estetických nedostatků. Jednak celkový dojem nepůsobil přirozeně a nalepené řasy se rády spojovaly a zamotávaly s horními, což výsledku nepřidává na kvalitě. Tato původní metoda snad  nachází své uplatnění jen pro akce jednorázové, vůbec nesplňuje požadavky běžného každodenního nošení. Aplikace řas naší inovativní metodou je zcela odlišná.Naše řasy jsou maximálně přirozené, velice tenké a různě dlouhé a respektují tvar oka i individuální přání klienta. Řasy jsou tak jemné a přirozené, že ani subjektivně není možné rozlišit, zda jsou vaše , či zda  jsou nastavené. Jsou husté a přirozené, zcela opomíjí často viděný efekt "mrkací panny", který se hodí na prkna divadel, ne však do života. Prodloužením spodních řas naším způsobem se můžete naprosto zříci používání řasenky, což přináší také výhodný ekonomický i časový efekt.

Používáte řasenku i na spodní řasy?

Už nemusíte, aplikuji vám černě zbarvené, nebo barevně přirozené ale přesto pořád přirozeně lehké a tenké řasy.

Aplikace spodních řas metodou „řasa na řasu" pomocí absolutně přirozených řas je opravdovou novinkou na trhu.

Moje novinka vám nabídne prodloužené spodní řasy, které budete moci nosit celoročně, a nikdo nepozná, že nejsou vaše. Řasy jsou maximálně, velice tenké a pro přirozený efekt různě dlouhé. Po aplikaci se vám řasy přirozeně prodlouží a zahustí. Pro jejich lehkost se krásně nosí, takže o nich nebudete vědět ani vy.

Pro ty co nechtějí používat řasenku a aspoň jednou by chtěli mít dlouhé a hezké spodní řasy.

Ze zkušenosti, ne pro každého jsou spodní řasy. Někomu vydrží až 5 týdnů a někomu 1-2 dny. Je velice důležité, zda dodržujete veškeré zásady, které jsou vám doporučovány.Spodní řasy jsou mnohem více namáhány než horní, proto je vhodné častější doplnění.Jejich délka je uzpůsobena vašim řasám přímo na míru. Pokud trpíte nadměrným slzením očí, spodní řasy vám příliš dlouho nevydrží.

Profesionalita

Profesionální přístup, pravidelná školení, nové postupy

Certifikovaný materiál

V mém salonu používám pouze certifikovaný materiál nejvyšší kvality.

Časová flexibilita

Přizpůsobím se vaším časovým možnostem. Jsem tu pro vás od Pondělí do Neděle.

Konzultace zdarma

Nabízím Vám osobní nebo online konzultace zdarma, abychom společně našli přesně to, co potřebujete.

O mně

pruzek

 • Individuální přístup
 • Pečlivost
 • Odbornost
 • Diskrétnost
 • Široká nabídka služeb
 • Nezávazná konzultace zdarma
 • Bonusový program pro klienty
 • Bonusový program pro firmy

Kde plním vaše sny?

pruzek

Salon Relax bez vrásek

Modrá 1977/2 Praha 13 155 00

Vchod z vnitrobloku.

Hledáme místo pro další pobočku v centru Prahy, případné nabídky můžete zaslat na email.

Dárkové poukazy

pruzek

Hledáte výjimečný zážitek pro Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz do salonu Relax bez vrásek. Více zde.

voucher relax bez vrasek

Akční nabídka

pruzek

Přípravila jsem pro Vás originální dárkové balíčky, podívejte se.

phoca thumb l vanocni balicky relax bez vrasek6

© 2016 Relax bez vrásek

Search